> >Klimatyzatory okienne

Klimatyzatory okienne

Jest 2 produktów.
Klimatyzatory okienne

Zalety klimatyzatora okiennego to nie tylko estetyczny i ładny wygląd. To także łatwość montażu oraz zastosowanie filtrów wielokrotnego użycia. Dodatkowo klimatyzatory okienne z naszej oferty wyposażone są w regulację temperatury przy pomocy termostatu.

Oferujemy urządzenia ciche i ekonomiczne, o stosunkowo niewielkich rozmiarach.

 • Oczekiwanie na dostawę

  Klimatyzator okienny MAY 70 o wydajności chłodzenia 2,14 kw to łatwy w montażu, jednoczęściowy klimatyzator do zabudowania w ścianie lub oknie. Klimatyzator ten posiada filtr wielokrotnego użycia.

  Klimatyzator okienny MAY 70 o wydajności chłodzenia 2,14 kw to łatwy w montażu,...

  Klimatyzator okienny MAY 70 o wydajności chłodzenia 2,14 kw to łatwy w montażu, jednoczęściowy klimatyzator do zabudowania w ścianie lub oknie. Klimatyzator ten posiada filtr...

  2 137,00 zł

  Wyświetl
 • Oczekiwanie na dostawę

  Klimatyzator okienny MAY 110 o mocy chłodniczej 2,54 kW to wysokiej jakości klimatyzator o nowoczesnym wyglądzie. Montaż w ścianie lub oknie na specjalnej konstrukcji.Nowoczesny wygląd, cicha i ekonomiczna praca, niewielkie wymiary.

  Klimatyzator okienny MAY 110 o mocy chłodniczej 2,54 kW to wysokiej jakości...

  Klimatyzator okienny MAY 110 o mocy chłodniczej 2,54 kW to wysokiej jakości klimatyzator o nowoczesnym wyglądzie. Montaż w ścianie lub oknie na specjalnej konstrukcji.Nowoczesny...

  2 823,00 zł

  Wyświetl