> >Oczyszczacz powietrza Wood's ELFI 300
Oczyszczacz powietrza Wood's ELFI 300

Oczyszczacz powietrza Wood's ELFI 300

Nowy

Profesjonalny oczyszczacz powietrza Wood's ELFI 300 to bardzo nowoczesne, kompaktowe i bardzo ciche urządzenie. Idealnie nadaje się do większych pomieszczeń o powierzchni do 30-40 m2. Podstawowym atutem tego urządzenia jest  wysoka skuteczność i bardzo niskie zużycie energii.

OCZYSZCZACZ TEN POCHŁANIA PYŁY ZAWIESZONE PM2.5 i PM10!

Stan: Oczekiwanie na dostawę

1 850,00 zł


Rekomendowane do walki ze smogiem
Filtr Active Ion Hepa GRATIS
Dostawa już od 19.00 zł

Kup ten produkt aby otrzymać kupon rabatowy.
Wartość koszyka będzie wynosić 1850 zł

Otrzymasz kupon rabatowy na kolejne zamówienie w wysokości 3%
Zrób zakupy dodatkowo za minimum 2150 zł aby otrzymać kupon rabatowy na kolejne zamówienie w wysokości 5%


CZAS WYSYŁKI
Produkt wysyłamy w ciągu max. 48 godzin (najczęściej w ciągu 24 godzin)

Produkty dostarczane są zazwyczaj następnego dnia roboczego po dokonaniu wysyłki z naszego magazynu (więcej o sposobach, kosztach i czasie dostawy)

GWARANCJA
Każdy zakupiony produkt w sklepie Dobryklimat.net.pl jest fabrycznie nowy i posiada gwarancję producenta

Więcej informacji

Oczyszczacz powietrza Wood's ELFI 300 posiada 10 letnią gwarancję a żywotność filtra jest dużo dłuższa niż w innych oczyszczaczach i wynosi aż 12 miesięcy. Dodatkowo filtry wymienne w tych urządzeniach (Active Ion HEPA) są tańsze od tradycyjnych filtrów HEPA.

Oczyszczacz ten usuwa z powietrza kurz, pyłki, bakterie, zarodniki pleśni i inne szkodliwe cząsteczki (usuwa 99,98% zanieczyszczeń).

Wszystkie oczyszczacze marki Wood's działają w taki sposób, że jonizują powietrze lekkimi ładunkami elektrycznymi a następnie dokładnie oczyszczają powietrze w filtrach Active Ion HEPA. Oczyszczacze te nie posiadają wentylatorów, dzięki czemu pracuja naprawdę bardzo cicho. 

Istnieje również możliwość wyposażenia oczyszczacza ELFI 300 w dodatkowy filtr z węgla aktywowanego (Filtr węglowy 130 gr lub 650 gram).

Skuteczność oczyszczaczy marki Wood's jest wyższa niż wielu konkurencyjnych oczyszczaczy wyposażonych tylko w filtry HEPA.

 

Oczyszczacz powietrza Wood's ELFI 300:

 • Przeznaczony do pomieszczeń ok. 40 m²,
 • Prędkości wentylatora: płynna regulacja,
 • Stopień przepływu powietrza: 75/150/300 m³/h,
 • Zużycie prądu : 4 - 25 W,
 • Stopień wymiany powietrza: około 2 razy na 1 godz.
 • Poziom hałasu: od 25 dB,
 • Żywotność filtra: ok. 12 miesięcy,
 • Wysoki wskaźnik zdolności do oczyszczenia powietrza (CADR),
 • Efektywność filtra, to zdolność usuwania sięgająca 99.98% zanieczyszczeń (pyłki, roztocza, zarodki pleśni itp),
 • Filtr węglowy (opcja),
 • Elegancki wygląd,
 • Niezykła energooszczędność,
 • Dostępny w kolorze biały,
 • GWARANCJA: 10 lat (warunki gwarancji poniżej),
 • Wymiary (wysokość x szerokość x głębokość): 510 x 520 x 160 mm.

 

Oczyszczacze powietrza marki Wood’s mogą pracować przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i nie zużyją więcej niż 26kWh w ciągu całego roku (cztery razy więcej zużywa energooszczędna żarówka używana w ten sam sposób)!

 

Oczyszczacz ten wyposażony jest w jonizator (filtracja elektrostatyczna), filtr Active Ion HEPA a opcjonalnie może być wyposażony również w Filtr węglowy.

 

Wymiana filtra:
Maksymalna żywotność filtra to 12 miesięcy. Wymiana filtra zgodna z zaleceniami producenta gwarantuje najwyższą jakość i sprawność urządzenia - zalecana wymiana co 6 miesięcy jest niezbędna przy dodatkowej 10-cio letniej gwarancji. Wymienny filtr Acive Ion HEPA jest również dostępny w naszym sklepie. Cena filtra to 159,00 zł. Wymienny filtr węglowy - 130gram - 139,00 zł. Wymienny filtr węglowy - 650 gram - 199,00 zł.

 

WARUNKI GWARANCJI:
Dziękujemy za zakup produktu firmy Wood’s!
Mamy nadzieję, że będą Państwo zadowoleni z naszego urządzenia i będzie ono Państwu służyć przez wiele lat. Aby skorzystać z naszej oferty przedłużonej gwarancji, proszę wypełnić poniższy formularz. Z przyjemnością wyślemy Państwu przypomnienie o konieczności wymiany filtra. Oczywiście usługa ta jest całkowicie bezpłatna i zawiadomienia można otrzymywać za pośrednictwem maila lub wiadomości tekstowej.
Zakupili Państwo oczyszczacz?
Rejestrując swój oczyszczacz Wood’s na https://warranty.woods.se/?lang=pl i wymieniając filtr HEPA nie rzadziej niż co 6 miesięcy od dnia zakupu urządzenia, otrzymają Państwo pełną 10-letnią gwarancję. Proszę zachować wszystkie dowody zakupu łącznie z tymi za filtry, ponieważ będą one potrzebne w przypadku zgłoszenia reklamacji.
Uwaga: Filtr HEPA i rozszerzona gwarancja odnoszą się wyłącznie do oczyszczaczy Elfi firmy Wood’s.
Zakupili Państwo oczyszczacz powietrza?
Rejestrując swój oczyszczacz powietrza Wood’s i wymieniając nie rzadziej niż co 6 miesięcy od dnia zakupu urządzenia filtr HEPA (w stosownych przypadkach) otrzymają Państwo pełną 10-letnią gwarancję. Proszę zachować wszystkie dowody zakupu łącznie z tymi za filtry, ponieważ będą one potrzebne w przypadku zgłoszenia reklamacji.
Proszę pamiętać, że tylko niektóre z oczyszczaczy powietrza posiadają wymienne filtry. Niektóre modele posiadają filtry elektrostatyczne, których nie trzeba wymieniać. Bez względu na model urządzenia, aby skorzystać z przedłużonej gwarancji należy zarejestrować zakupione urządzenie. Przypomnienie o konieczności wymiany filtra zostanie wysłane wyłącznie osobom, które zarejestrują model z wymiennym filtrem.
1. Producent gwarantuje sprawne działanie sprzętu w okresie 24 miesięcy od daty sprzedaży. Ujawnione w tym okresie wady będą usuwane bezpłatnie przez najbliższy, wymieniony w karcie gwarancyjnej zakład usługowy, w terminie:
- 14 dni od daty dostarczenia sprzętu do zakładu usługowego,
- 21 dni od daty zgłoszenia sprzętu, którego reklamujący nie ma obowiązku dostarczać.
Okres gwarancyjny nie może zaczynać się później niż 4 m-ce od daty wydania towaru z magazynu importera.
2. Okres gwarancji przedłuża się o czas od zgłoszenia do wydania sprzętu.
3. Sprzęt zainstalowany na stale w miejscu użytkowania jest naprawiany u użytkownika w uzgodnionym dniu, a jeżeli naprawa musi być dokonana w warsztacie serwisowym - jest odbierany i dostarczany po naprawie transportem serwisu.
4. W przypadku naprawy sprzętu w miejscu użytkowania, reklamujący powinien zapewnić miejsce i warunki do naprawy sprzętu.
5. Naprawa gwarancyjna nie obejmuje czynności przewidzianych w instrukcji obsługi, do wykonania których zobowiązany jest użytkownik we własnym zakresie i na własny koszt, np.: zainstalowania sprzętu, sprawdzenia działania, konserwacji, wymiany bezpieczników, żarówek itp.
6. Ewentualne oczyszczenie sprzętu przed jego naprawą jest dokonywane odpłatnie według cennika zakładu usługowego.
7. Gwarancją nie są objęte:
- mechaniczne uszkodzenia sprzętu i wywołane nimi wady,
- uszkodzenia i wady wynikłe na skutek:
§ niewłaściwego lub niezgodnego z instrukcją użytkowania, przechowywania, konserwacji,
§ niewłaściwej lub niezgodnej z instrukcją instalacji,
§ użycia niewłaściwych materiałów eksploatacyjnych,
§ samowolnych (dokonanych przez użytkownika lub inne nieuprawnione osoby) napraw, przeróbek lub zmian konstrukcyjnych,
- części szklane, żarówki itp.
8. W przypadku nieuzasadnionego wezwania serwisu (patrz punkt 7), użytkownik pokrywa koszty dojazdu serwisu (wg cennika zakładu usługowego).
9. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z rękojmi oraz z powszechnie obowiązujących przepisów prawa a w szczególności Kodeksu Cywilnego.

Waga produktu: 12.00  kg

Komentarze

Oczyszczacz powietrza Wood's ELFI 300

Oczyszczacz powietrza Wood's ELFI 300

Profesjonalny oczyszczacz powietrza Wood's ELFI 300 to bardzo nowoczesne, kompaktowe i bardzo ciche urządzenie. Idealnie nadaje się do większych pomieszczeń o powierzchni do 30-40 m2. Podstawowym atutem tego urządzenia jest  wysoka skuteczność i bardzo niskie zużycie energii.

OCZYSZCZACZ TEN POCHŁANIA PYŁY ZAWIESZONE PM2.5 i PM10!

Napisz swoją recenzję

30 Inne produkty w tej samej kategorii: